(FOTO) Nuk e dinte askush, zbulohet kush është djali që i ka ‘vjedhur’ zemrën Dojna Memës

Dojna Mema është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Moderatorja pak ditë më parë publikoi një foto ku shihej e kapur për dore me të dashurin, ndërsa të gjithë u bënë kuriozë se kush është i dashuri i bukuroshes. “Ne jete duhet te gjesh dike qe te dashuron, kujdeset per ty dhe te ben foto te bukura. P.s : kriteret e mesiperme nuk jane vendosur sipas rendesise,” shkruante moderatorja krahas postimit.

Mesa duket personi që i ka vjedhur zemrën bukuroshes është këngëtari Vlashant Sata. Ky aludim ka ardhur pasi në postimet e tyre shohim që ata janë në të njëjtin vend  dhe në të njëjtën kohë. Nga çifti nuk ka ende një konfirmim.