FOTO/ “Më mban zgjuar natën”, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku siç nuk i keni pare

Pak kohë më parë aktorja e njohur Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen me ish deputetin e PS, Mark Frroku. Që prej atij momenti dyshja janë kthyer tashmë një nga çiftet më të komentuar.

Rudina nuk heziron të publikojë në rrjetet sociale foto me momente të ndryshme krah Frrokut. Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi.

“Nuk është kafeina ajo që më mban zgjuar gjithë natën. Je ti”, shkruan Rudina në një foto të publikuar së fundmi.