Eli Fara po i “çmend” të gjithë me këtë foto: Duket si 23 vjeç

Nje nga kengetaret me te mira shqiptare dhe birbili i muzikes shqiptare Eli Fara po rinohet cdo dite e me shume. Pervec zerit te saj te bukur ajo ende shume e bukur. Per te numrat dhe vitete nuk kane rendesi ajo cdo dite e me shume rinohet sidomos me kete foto te bukur qe publikuar ne instagram.

Ajo ka postuar një foto në “Instagram”, ku shihet shumë e ëmbël dhe e re. Edhe pse është 53 vjeç ajo duket si 23 me kete foto kaq te bukur.