Elbasan/Lëvizte me armë zjarri në makinë, pranga 27-vjeçarit.

Një 27-vjeçar ka rënë në pranga në Elbasan, pasi qarkullonte me armë zjarri në makinë. Bëhet fjalë për Euxhin Curra, të cilit gjatë kontrollit fizik i është gjetur edhe arma e zjarrit.

Ndërkohë, në banesë i është gjetur edhe municion luftarak dhe një palë dylbi.

Arma e zjarrit pistoletë, municioni luftarak, dylbitë dhe automjeti që drejtonte 27-vjeçari, u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Ndërkohë, në banesë i është gjetur edhe municion luftarak dhe një palë dylbi.

Arma e zjarrit pistoletë, municioni luftarak, dylbitë dhe automjeti që drejtonte 27-vjeçari, u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.