Elbasan/ Aksident i katërfishtë pranë ish-metalurgjikut, shkak mendohet…

4 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Aksidenti ka ndodhur në zonën e ish-metalurgjikut dhe shkak dyshohet të jetë bërë mungesa e plotë e ndriçimit në rrugë.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar ndërsa drejt vendngjarjes ka shkuar edhe policia.

Top Channel