Friday , March 31 2023

Elbasan/ Aksident te ura e Shkumbinit, përplasen makinat

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në Elbasan,  në vendin e quajtur ura e Shkumbinit. Mësohet se nga aksidenti nuk ka persona të plagosur por vetëm dëme materiale. Nuk munguan edhe radhët në trafik. Paraprakisht dyshohet për një parakalim të gabuar nga drejtuesi i mjetit tip ‘Volvo’ me targa AA 726 XO, që mendohet se shoferi ka qenë edhe në gjendje të dehur.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për ngjarjen.

Advertisement