Sunday , March 26 2023

Del fotoja e Kujtim Prodanit nga Spitali ‘Shefqet Ndroqi’. Me maskë oksigjeni

Është infektuar me COVID, Kantautori i njohur Kujtim Prodani. Ka qenë vetë Prodani që ka postuar një foto në rrjetet sociale nga shtrati i spitalit “Shefqet Ndroqi”. Në foto ai duket se po mban një maskë oksigjeni. Në postimin e tij, Prodani shkruan se COVID është një flamë e keqe dhe se i ka marrë shumë miq.

Advertisement