Çdo vajzë do të donte një partner si Eduardi, ja çfarë bën për Arbanën

Eduard Grishaj dhe Arbana Osmani do të bëhen shumë shpejt prindër të një fëmijë. Lajmin e dha vetë Arbana në ditën e saj të lindjes ndërsa uronte partnerin i cili e ka ditëlindjen në një ditë me të. Moderatorja ndërkaq ka nisur edhe emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, duke risjellë historitë e veçanta dhe duke u munduar të bëjë të lumtur njerëzit.

Arbana ka postuar së fundmi në instagram një video ku shfaqet në një lëndinë me lule ku shfaqet duke pozuar përpara aparatit të partnerit i cili duket mjaft i përqëndruar dhe po mundohet që të realizojë foto perfekte.

“Duke realizuar set fotografik me zemrën time”, shkruan ajo duke bërë tag Eduardin, ndërsa në sfodn dëgjohet kënga e Billie Eilish “Everything i wanted”.