Kuriozitete

Dasma e vitit/ Pamje nga martesa përrallore e vajzës së Tom Doshit me biznesmenin, të ftuar specialë edhe Luizi me Kiarën

Mbrëmjen e djeshme në Tiranë është zhvilluar një prej martesave më të bujshme në sektorin e biznesit, edhe pse mediat rozë nuk kanë folur shumë për këtë event. Bëhet fjalë për martesën e vajzës së politikanit dhe sipërmarrësit Tom Doshi, Briana, me biznesmenin Bruno Çela. Martesa është mbajtur në një …

Lexo më shumë »