Armina shtatzënë për herë të parë? Publikon pamje ku i duket barku dhe shton dyshimet.

Në një postim të publikuar në rrjetet sociale, blogerja Armina Mevlani duket sikur është në pritje të fëmijës së parë. Teksa pozon me pantallona të zeza dhe me bluzë të bardhë, blogerja ka futur në dyshime të gjithë njerëzit. “Bardh e zi është e zeza e re,” – shkruan Armina, por sytë njerëzve u shkojnë diku tjetër.

Të jetë duke pritur fëmijën e parë? Këtë nuk dimë ta themi, por nëse është e vërtetë, ish-kryeministri Berisha do të bëhej gjysh për herë të pestë.