Alban Skënderaj na tregon se kolona zanore e kësaj vere do të jetë kënga e tij dhe e Elgit Dodës

Dy ditë më parë, këngëtari i njohur, Alban Skënderaj zbuloi me një foto se ishte duke realizuar projektin e tij të radhës muzikor. Ndërsa pak minuta më parë ai ka ndarë një foto krah këngëtarit të njohur Elgit Doda, duke bërë gëzuar me pijet freskuese. “Një dolli për hitin e radhës.

Do e degjoni deri sa t’ju vijë në majë të hundës. Ju premtojmë se kolona zanore e kësaj vere do të jetë #parajsaime.  Së shpejti”, ka shkruar Skënderaj krah postimit të fundit në ‘Instagram’. Mesa duket ky projekt do të jetë një bashkëpunim midis Albanit dhe Elgidit, por deri më tani dyshja nuk ka zbuluar asnjë datë rreth publikimit të tij./revistawho