Sunday , December 4 2022

Aksident në Elbasan, mjeti përplas një vajzë. Si paraqitet gjendja e saj

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “28 Nëntori” të Elbasanit.

Më datë 27.05.2022, rreth orës 08:40, në lagjen “28 Nëntori”, Elbasan, shtetasi I. K., duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen M. S., e cila po merr mjekim në Spitalin Rajonal Elbasan.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë, për kryerjen e veprimeve procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Advertisement