Aksident i trefishtë në asin Elbasan-Tiranë, krijohet trafik në rrugë

Një aksident i trefishtë ka ndodhur këtë pasdite në Mullet, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan. Automjetet janë përplasur me njëra -tjetrën në rrethana që ende nuk dihen. Dyshohet se shkak per aksidentin mund të ketë qenë shpejtësia dhe lagështia në rrugë. Si pasoje e tij eshte regjistrua kaaos dhe trafik pas ngjarjes.

Ende nuk është e qartë nëse ka të lënduar nga ky aksident. /noa.al/