Wednesday , March 29 2023

Aksident i trefishtë në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji (Video)

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan – Metalurgji. Si pasojë e aksidentit tre mjete janë përplasur me njëra tjetrën. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe policia po punon për zbardhjen e tyre. Fatmiriësisht raportohen vetëm dëme materiale dhe asnjë person nuk është lënduar rëndë.

Advertisement