Aksident i rëndë në Elbasan, përplasen kokë më kokë dy makina.

Dy automjete janë përplasur kokë më kokë në orët e mbrëmjes. Ngjarja është raportuar në aksin rrugor Elbasan-Vidhas. Paraprakisht thuhet se dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Në aksident janë përfshirë një mjet BMË X6 dhe një makinë Golf. Ambulanca dhe policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të dhënë ndihmën e parë.