A e mbani mend Aida Shtinon? Moderatorja i habit të gjithë dhe rikthehet si kurrë më pare

Me siguri te gjithe e kujtojme shume mire moderatoren e nje prej emisoneve me te ndjekura, Aida Shtino. Moderatorja u zhduk nga ekrani per disa kohe, per tu kthyer nje vit me pare si politikane duke surprizuar publikun. Por se fundmi ne instagram moderatorja ka surprizuar akoma ndjekesit, duke publikuar nje foto me nje makine lukzose Benz Mercedez AMG, dhe percjell kete mesazh:

Jeta eshte shume e shpejte. Ajo nuk eshte gje tjeter vecse nje moment dhe fluturon. Le te mos lejojme kete moment te shuhet. Sa te drejte paskam patur qe e paskam bere kete status para nje viti, ja ku jemi sot te gjithe te mbyllur dhe shikojme fotot dhe kujtimet dhe kthehemi ne kohe. Sa te mbaroje kjo pandemi udhetoni dhe levizni, ne vendet ku ju esnderronit. Dite te mbare per ju, shkruan Shtino.