Tragjike; Mbytet në det një 60 vjeçare te Shkëmbi i Kavajës

Një tjetër person ka ndërruar jetë, pasi është mbytur teksa ka qenë duke u larë në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 09:45 të së martës te Shkëmbi i Kavajës. Sipas policisë viķtima është shtetasja K.K.,60 vjeçe, banuese në Elbasan. Gruaja dyshohet të jetë mbytur teksa ishte duke u larë në det.

Policia dhe ambulance ka qene ne vendin e ngjarjes.