Sunday , March 26 2023

‘Ti je dashuria ime’, vajza e vogël lë pa fjalë Edi Ramën. Ja cfarë i thotë

Rama në qendrën shëndetësore në Kavajë Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një vizitë sot në një qendër shëndetësore në Kavajë, e rindërtuar me standartet më të mira pas dy tërmeteve që kaloi vendi ynë. Gjatë inspektimit në ambientet e qendrës shëndetësore, Rama hyri në një dhomë ku ndodhej një mjeke dhe një vajzë e vogël rreth 6 vjeçe.

Kryeministri e pyeti për emrin, dhe pasi ajo ia tha, Rama u përball me një deklaratë vërtet të veçantë, që erdhi nga zemra e vogëlueshës.

“Unë jam Kejla, dhe ti je dashuria ime”, i tha vajza Ramës. Kur të pashë në reklama thashë që xhaxhi Rama është dashuria ime-tha vajza.

Advertisement