Rama i bën ftesën si kandidate e PS-së në zgjedhjet e 25 prillit. Ja si përgjigjet Luljeta Bozdo

Inxhinierja Luljeta Bozo ka marrë një ftesë dje nga kryeministri Rama për të kanididuar si deputete e PS-së në zgjedhjet e 25 prillit.  E kontaktuar nga Euronews Albania Bozdo ka konfirmuar lajmin.Mësohet se Bozo është takuar dje me kryeministrin Rama dhe pas ftesës ka pranuar që të jetë kandidate e PS.

Inxhinierja e ndërtimit Luljeta Bozdo u bë e njohur pas tërmetit që goditi vendin tonë mëngjesit e 26 nëntorit 2019.