Sunday , November 27 2022

Paraqitja e fundit e Trejsi Sejdinit na la të gjithëve gojë hapur (Foto)

Bukuroshja dhe modelja Trejsi Sejdini ka bërë një set fotografish provokativ, të cilin e ka postuar në Instagram.

Ajo është njëra prej vajzave më të përfolura kohëve të fundit në rrjetet sociale për shkak të aseteve të saj por edhe stilit që ka në modelin.

Miss Trejsi Sejdini është paraqitur e veshur me stil sonte teksa pozon gjysmëlakuriq para aparatit.

Bukuroshja elbasanase  shfaq trupin e saj të tonifikuar dhe asetet teksa ka të veshur një fustan të shkurtër të dekoruar me kristale të ndryshme. /GazetaExpress/

Advertisement

Nje koment

  1. Pingback: 3processes