Nuk fshihen më, Rudina Dembacaj del përsëri publikisht me Frrokun

Pas shumë hamendësimesh se Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku ishin në një lidhje, moderatorja e bëri publike vetëm para pak ditësh.

Me anë të një postimi në Instagram, moderatorja shumë e dashur për shqiptarët ka pranuar që është në një lidhje romantike me Mark Frrokun.

“E di qe e donit te gjithe, por e kam per vete…exluziven”.

Per te gjithe ju dashamires dhe jo, e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi!”- shkruan Rudina në Instagram.

Moderatorja ka publikuar përsëri në InstaStory një foto me ish-deputetin ku duken mjaft të lumtur krah njëri-tjetrit.