Një tjetër viķtimë ne moshe te re nga covid. Humb jetën 28-vjeçari. Emri

Një 28 vjeçar nga Shkodra ka humbur jetën si pasojë e virusit covid 19. Lajmin e kanë bërë të ditur kolegët e tij të OSHEE, të cilët kanë shprehur ngushëllimet. “Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni. Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushëllime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve ? U prehtë në paqe?”, mesazhi i kolegëve.

Top Channel