Friday , March 31 2023

Lëkundje të forta tërmeti në vendin tonë. Ja ku ishte epiqendra

Disa lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në vendin tonë. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane-Mesdhetare tërmeti e ka epiqendrën në afërsi të Lezhës dhe ishte i magnitudës 5 ballë. Ende nuk raportohen dëme në njerëz apo material. Lajm në përditësim.

Advertisement

Nje koment

  1. Pingback: 3undervalue