Wednesday , November 30 2022

Lëkundet Shqipëria, tërmeti ndihet në kryeqytet. Ja sa balle ishte

Pak çaste më parë në Tiranë janë ndjerë lëkundje tërmeti me magnitudë 3.2 .

Tërmeti është ndjerë rreth orës pesë e 25  të pasdites. Thellësia e lëkundjeve ka qenë tre kilometra, me epiqendër 18 km nga larg nga Tirana dhe 15 km nga Kruja.

Deri më tani nuk raportohet për dëme materiale ose të lënduar.

Advertisement