Kujt i shkon me shume? Rudina Dembacaj dhe Luana bejne “XING” me te njejten veshje.

Personazhet me te njohur te ekranit shqiptar gjithmonë janë ne ndjekje te modes dhe trendeve te fundit ndaj tani jemi mesuar te shohim vajzat e ekranit shpesh me veshje te njejta. Luana eshte nje nder rastet me te shpeshta pasi veshjet e saj i kane veshur edhe vipa te tjere shiptare.

Rudina Dembacaj ishte ajo qe beri “xing” me moderatoren kete here. Te dyja ato shfaqen me nje ‘jumpsuit’ ngjyre roze, me pjesem e siperme ngjitur pas trupit, dhe e modeluar me dantella ne te poshtmen. Kush duket me bukur, Luana apo Rudina? Na tregoni pershtypjet tuaja ne lidhje me kete veshje.