Këngëtarja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv. Emri

Nje tjeter lajm i keq mesohet kete te enjte ku kengetarja e njohur eshte shtruar ne infektiv pasi gjendja e saj nuk eshte e mire. Kengetarja Justina Aliaj eshte infektuar me COVID-19 dhe pasi gjendja e saj eshte perkeqesuar eshte shtruar ne infektiv. Report tv raporton se ajo ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv dhe shpresojme qe gjendja e saj te permiresohet.

Ne i urojme sherim te shpejt.