E mbani mend ciftin nga Elbasani? Dicka e bukur ka ndodhur në jetën e tyre (Foto)

Emanuela vajza që jetonte në Greqi prej moshes 5 vjeçare u dashurua përmes Facebook me një djalë të quajtur Semi i cili është rritur në jetimore. Sami është nga Elbasani. Familja e Emanuelës nuk ishte dakort për këtë lidhje sepse Semi është rritur në jetimore dhe është 10 vite më i ri se Emanuela e cila është shtatzënë dhe pret një vajzë nga ai.

Emanuela në pritje të ëmbël, por jetën po ia vështirësojnë problemet ekonomike.  Por sot një lajm I bukur vjen nga cifti:

“E nisim javën me një lajm shumë të bukur nga Emanuela dhe Semi, dy protagonistët e rubrikës “Ka një mesazh për ty”.

Ata sapo janë bërë prindër me vajzën e tyre Amara.  Emanuela ftoi bashkëshortin për t’i bërë një surprizë pas gjithë vështirësive që kishin kaluar dhe jemi falenderues pasi shumë prej jush e mbështetën këtë familje te re-shkruan Anna Media.

Ne i urojmë Amares jetë të gjatë.