Friday , March 24 2023

E FUNDIT/ COVID-19 i merr jetën babait të Gentian Zenelajt

Aktori i njohur i humorit Gentian Zenelaj ka ndarë më ndjekësit lajmin e zi se babai i tij ka ndërruar jetë. Aktori bën me dije se babai i tij nuk i mbijetoi dot COVID-19. Postimi: Me hidhërim të thellë njoftoj ndarjen sot nga jeta të babait tim Rexhep Zenelaj. Pas një beteje të gjatë me Covid 19. ju falenderoj nga zemra për çdo mendim dhe ngushëllim që kam marrë nga ju. Zoti ju Bekoftë. Varrimi zhvillohet nesër në orën 13 :00 në Shëngjin

Advertisement