Ditë e shënuar për Arben Ahmetaj, vjen në jetë vajza e…

Sot është një ditë e shënuar për ministrin Arben Ahmetaj, pasi në jetë ka ardhur vajza e tij e tretë. Një ditë kjo që do të gdhendet në memorien e shqiptarëve, për kryerjen e vaksinës anti-Covid, e po kështu një ditë speciale kjo për ministrin i cili është bërë baba për herë të tretë.

Burime për ‘Ora News’ bëjnë të ditur se vajza ka ardhur në jetë pranë një spitali privat në Tiranë. Ky lajm ende nuk është konfirmuar nga vetë ministri Ahmetaj.

Ai është babai i dy vajzave të tjera, Livia dhe Kejsi.