Monday , March 27 2023

Del foto e pa publikuar e Marina Vjollcës. Me dhëmbë të kalbur dhe syze

Moderatorja Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Vjollca shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e marrin format trupore. Kësaj here ajo ka vendosur të ndajë në rrjete sociale një foto ku është shfaqur tejet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

E grimuar për emisionin të cilin ajo drejton ‘Klanifornia’, Marinën e pamë për herë të parë me dhëmbë të kalbur, syze të mëdha optike dhe aspak të kuruar. Me siguri që nëse pamjet nuk do ishin publikuar nga grimieri i saj, vështirë se do ta njihnim moderatoren simpatike. Pas publikimit të pamjeve në ‘Instagram’ fansat dhe ndjekësit reaguan menjëherë duke shprehur habinë.

Advertisement