Aksident në Përrenjas/ Përplasen makinat, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Përrenjas. Mësohet se për shkak të trafikut të rënduar, një makinë është përplasur me një kamion.

Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilat janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Siç shhet dhe nga fotot e mëposhtme, makina është përplasur me kamionin.