Xhemi Shehu thyen “rregullat” e veta, publikon si asnjëherë bashkëshortin e saj (FOTO)

Ajo eshte nje nga prezantueset me te mira te ekranit shpitar dhe shume e dashur per te gjithe por ajo jeten e saj private e mban te fshehur. Në një postim në InstaStory, Xhemi ka treguar se e ka kaluar ditën me familjen dhe nga larg ka fotografuar bashkëshortin e saj. Ai shfaqet duke ecur krah njërit prej djemve të tyre, teksa shijojnë së bashku kohën e familjes.

Partneri i Xhemit quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.

Ne i urojme dite te bukura se bashku.