Vajza e Alketa Vejsiut shfaqet në rrjete sociale dhe i mahniti të gjithë me bukurinë e saj (Foto)

Alketa Vejsiu ka preferuar ta mbajë familjen sa më larg vëmendjes së publikut, edhe pse herë pas here ka publikuar ndonjë foto me fëmijët duke u kujdesur t’ja fshehë portretin.

Por së fundmi vajza e saj, Nikol duket se po shndërrohet në një yll në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto që ka marrë vëmendjen e të gjithëve, ku shfaqet yll e bukur dhe duhet thënë i ngjan shumë të ëmës për nga sharmi.

Në Instagram, Nikol ka një profil shumë diskret dhe ndjekësit e saj janë kryesisht rrethi i ngushtë i miqve dhe të afërmve të saj.

Aktualisht Nikol ndodhet në Angli me studime.

Nje koment

  1. Pingback: 1drizzle