U largua me bujë nga Top Channel, zbulohet në cilin televizion do e shohim shumë shpejt Xhemin

Moderatorja Xhemi Shehu nuk është më pjesë e “Portokallisë” e kjo ka bërë që teleshikuesve t’i mungojë prezenca e saj në ekran. Mirëpo Xhemin shumë shpejt do ta shihni sërish e këtë e ka zbuluar promo e emisionit të ri “Nuk është karantinë”. “Nuk është karantinë”, është emisioni i ri i gazetarit Eni Shehu, që do vijë së shpejti, çdo fundjavë, në Abc News. Një format dinamik dhe frymëzues që sjell në ekran një edicion special të jetës aktive dhe të shëndetshme.

 Ajo që ka rënë në sy në spotin e këtij programi është prezenca e Xhemi Shehut. Pas largimit nga Top Channel kjo është shfaqja e parë e saj në një logo tjetër.