Turi dhe Orinda po bëhen prindër për herë të pare. Ja fotoja që e konfirmon

Pak ditë më parë u përfol se Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen prindër për herë të parë. Këto aludime nisën nga një video e publikuar nga vetë moderatorja. Ajo publikoi një video në Instastory, ku të gjithë vëmendjen e mori barku i rrumbullakosur. Në një moment ajo fokusoi dhe kamerën.

“Prive” ka mësuar nga burime pranë Orindës se lajmi i shtatzënisë është plotësisht i vërtetë. Moderatorja është në muajt e parë të pritjes së ëmbël dhe do të bëhet nënë për herë të parë.