Tuna drejt Amerikës për të lindur fëmijën e dytë, Patrisi nën shoqërinë e një vajze të re

Pas raportimeve për ndarje nga Patrisi, këngëtarja Tuna është zhvendosur në Amerikë, bashkë me djalin e saj Tianin. Emisioni ‘SHOWTIME’ nga burime të afërta me artisten ka marrë vesh se këngëtarja nga Shkupi është përsëri shtatëzanë. Nga i njëjti burim raportohet se Tuna shkoi në Amerikë pikërisht për t’u shkëputur nga përditshmëria dhe vëmendja në Kosovë dhe që ta bëj atje lindjen e fëmijës.

Gjinia nuk dihet akoma, megjithatë Tuna pritjen e ëmbël po e shijon në kontinentin tjetër, derisa në Kosovë vazhdon të përflitet e komentohet ndarja e saj nga Patris Berisha, që njëherit është edhe martesa e dytë e shkatërruar e këngëtares së njohur.

Ndërkohë që në rrjet po qarkullon lajmi për një ndarje të mundshme mes tyre, Patrisi ka postuar një foto ku shfaqet në shoqërinë e një vajze tjetër.

Se dimë raportin e tyre, por kjo foto tërhoqi vëmendjen e fansave.