Wednesday , February 8 2023

Tragjedi shekspiriane në Librazhd: Çifti i ri helmon veten, vdes vajza

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd, ku një çift të rinjsh kanë mbërritur të helmuar në spitalin e qytetit.
Mësohet se O. H 27 vjec, dhe R. H 19 vjeçe kanë helmuar veten, ndërkohë që e reja ka ndëruar jetë.

Burime bëjnë me dije se 27 vjeçari është dërguar në spitalin e Elbasanit, po ashtu në gjendeje të rëndë për jetën.
Të njëjtat burime bëjnë me dije se të rinjtë ishin martuar të dielën.

Advertisement