Friday , March 31 2023

Tea merr vendimin e papritur që i habiti të gjithë, ja c’ka ndodhur

Tea ka qene kryefjala e ketyre diteve per shkak te lidhjes me Beartin dhe farses qe krijoje me Andin. Prej dy ditesh ajo eshte perfolur se me Andin qendroi vetem per shkak te Giveway-t qe kishin bashke dhe vune te mirat materiale para dashurise. Nisur nga gjithe keto aludime Tea ka marre vendimin drastik: TE MBYLLE INSTAGRAMIN!

Madje diten e djeshme numri i followersave te Teas u ka rene numri, duket se ndjekesit jane zhgenjyer shume prej saj.

Por se cfare ka dashur te tregoje Tea me kete veprim kjo mbetet per tu pare!

Advertisement