Friday , March 31 2023

Si një DIVA; Luana Vjollca shkëlqen me të kuqe, por fustani i saj ka vlerën marramendëse (FOTO)

Luana Vjollca është një nga moderatorët më të dashura për publikun. Moderatoren jemi mësuar ta shohim shpesh të kuruar në lookun e saj. Në emisionin e parë për këtë sezon, që do të jetë sot, Luana ka zgjedhur që të veshë një fustan në ngjyrë të kuqe, nga ”alexandermcqueen”, i cili kushton jo pak por 5.490 euro.

Siç shihet dhe në foton e mëposhtme, e kuqja mund të themi padyshim që është ngjyra e Luanës, dhe veshja i nxjerr më së miri në pah hiret e saj.

Advertisement