Saimirin nuk e mori dot për burrë po Generda poston foto me nënën. Do habiteni sa e bukur është

Generda nuk arriti dot ta fitojë zemrën e Saimirit edhe pse shkoi deri në finale të spektaklit “Love Story”. Megjithatë ajo ka fituar dashurinë e një audience të madhe që e ndjekin në rrjete sociale e janë kuriozë për jetën e saj. Së fundmi Generda iu është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve dhe një prej tyre i ka kërkuar një foto me mamanë.

Generda ka postuar një foto ku shfaqet krah të ëmës dhe duhet thënë se mamaja e saj duket aq e re sa të tjerë do mendonin se ishte motra. “Mamaja ime e bukur”, shkruan Generda krah fotos.