Sa të ëmbël; Arbana Osmani publikon foton e ëmbël me Eduartin dhe tregon barkun e rrumbullakosur (Foto)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani, është në prag të shtatzënisë me fëmijën e dytë. Në një foto të publikuar në “Instagram”, Arbana është shfaqur në krahëët e partnerit të saj regjisor Eudard Grishaj, ku i duket lehtësisht barku i rrumbullakosur. Arbana ka shoqëruar Eduartin gjatë xhirimeve të një projekti të ri.

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Gjatë xhirimeve të “Sofia”, filim i drejtuar nga artisti im i preferuar Eduard Grishaj. I ruoj atij dhe të gjithë skuadrës shumë fat”, ka shkruar moderatorja krahas fotos së publikuar.