Sa të bukur janë bërë/ E konfirmon autorja e emisionit! Sot Andi i propozon Teas, ja ç’pritet të ndodhë!

Një ndër emisionet më të ndjekura në Shqipëri është padyshim Për’Puthen. Konkurentët tashmë janë bërë pjesë e përditshmërisë në ekranin e Top Channel. Një prej çifteve më të komentura e të dashura për publikun është Andi dhe Tea. Duket se sot do të ketë surpriza në emision ku pritet që Andi ti poropozojë bukuroshes bionde Teas dhe jo vetëm kaq!

Autorja e emisionit ka e ka konfirmuar vetë lajmin dhe madje ka premtuar se do të shfaqet edhe sherri i bujshëm i cili ndodhi mes Fationit dhe njërit prej djemve të rinj Erit.