Pse u largua nga “Top Channel”? Pyetjes i jep përgjigje Luana në postimin e Kidës

Kida së shpejti do të vijë me projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja ka zbuluar titullin e këngës ‘’Pse ike’’ duke e paralajmëruar edhe sot përmes disa imazheve të reja që publikoi në rrjete sociale.

Titullit të këngës i është përgjigjur Luana Vjollca dhe bëri të gjithë të qeshin përfshi edhe vet këngëtaren.

“Ika pra mooo, mos ma bëni më këtë pyetje”, shkruan Luana, duke sqaruar më poshtë.