“Pse jeta ime përfundoi kështu”, Arbana flet për lidhjen në çift dhe tregon se është në hall të madh me Eduartin

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj, janë një ndër çiftet më cute të Instagram-it. Ata janë partnerë jete, punojnë bashkë, udhëtojnë bashkë dhe rrisin fëmijët bashkë. Së fundmi, çifti është bekuar me një bebush, të cilit i vendosën emrin më të veçantë që kishim dëgjuar: Diell. Shpeshherë në rrjete sociale moderatorja na servir momente të ndryshme nga përditshmëria e saj, ashtu siç ka bërë edhe sot. Ajo dhe Eduarti kanë udhëtuar të dy me makinë për të shkuar diku, mirëpo kanë nisur ankesat!

Arbana, e cila dikur dëgjonte muzikë në makinë, tashmë dëgjon ndeshjet e futbollit, të cilat partneri i saj i ndjek me ëndje. Pikërisht në “problemin” e moderatores gjetën veten shumë femra!

Nuk e di domethënë, pse jeta ime përfundoi kështu, shkruan Arbana me humor, teksa tregon Eduartin të fokusuar te ndeshja. Jeta jote është bërë më e bukur, larmi. Art, sport, televizion. Kaq, tha Eduarti, duke e bërë Arbanën të qeshë.

Po shikojmë Vllazninë, dikur dëgjoja muzikë në makinë, shkruan ajo krahas videos. Po, e dimë që ndani të njëjtin hall me Arbanën dhe partnerët s’ju lejojnë të dëgjoni gjithmonë ç’ju do qejfi ju në makinë!