Sunday , December 4 2022

Prrenjas/ Trajleri del nga rruga dhe përplaset keq, shoferi dërgohet në spital (Foto)

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Prrenjas.

Siç duket nga pamjet e siguruara nga Top channel automjeti i tipit trajler ka dalë nga rruga dhe është përplasur ne toke.

Mësohet se shoferi është dërguar në spital me mjet privat.

Top Channel

Advertisement