Prezantonte motin 10 vite më parë, s’do ta njihnit kurrë Bora Zemanin në këto foto

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Bukuroshja njihet për thjeshtësinë e saj si dhe origjinalitetin. Dihet që Bora nuk ka kryer asnjë ndërhyrje kirurgjikale që për vajzat e ekranit po kthehen në të pashmangshme.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një foto e Borës, 10 vite më parë, kur prezantonte motin. Bora është më një look krejt tjetër, por njihet më një shikim të shpejt.

Kujtojmë se Bora është nënë e një djali shumë bukurosh, Arborit të cilin e ka nga marrëdhënia e cila ka marrë fund, me Dj e njohur shqiptar, Vin Veli. Ajo ka deklaruar së fundmi pas ndarjes me Donaldin se është single.