Përputhen një emision mashtrues , pas çiftit fallco Ina dhe Geri, dështon skenari i Tea dhe Andi! Foto

Prej kohesh Shqipja ka akuzuar Tean se ka nje marredhenie me Beartin, pavaresisht se ajo doli si cift nga Perputhen me Andin. Por mesa duket Shqipja paska patur te drejte. Kryefjala.com disponon disa foto qe Tea dhe Bearti jane duke kaluar disa pushime bashke ne bore. Ata shfaqen te lumtur prane njeri tjetrit dhe madje duke u puthur.

Keto foto vertetojne marredhenien e tyre, e pas kesaj kuptojme thjesht se Perputhen eshte nje mashtrim. Ashtu si Geri dhe Ina qe nuk ishin kurre cift i vertete, i tille eshte edhe Tea me Andin.

Pra Shqipen kush e akµzon e ka gabim, madje edhe vete Bearti ka pohuar gjithmone fjalet e Shqipes. Pra cdo inskenim i Perputhen merr fund me keto fakte!