hand in jail

Peqin/ Var veten 40 vjeçari në burg , ishte dënuar me burgim të përjetshëm

Rreth orës 14:00, në ambjentet e IEVP Peqin, shtetasi Fatmir Veliaj, 40 vjeç, banues në Mallakastër, dyshohet se ka varur veten, i cili ka qenë i dënur me burgim të përjetshëm.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Peqin/Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në ambjentet e IEVP Peqin, shtetasi F.V., 40 vjeç, banues në Mallakastër, dyshohet se ka varur veten, i cili ka qënë i dënur me burgim të përjetshëm. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes