Pas skandalit, Tea rikthehet në instagram shumë më ndryshe. Ja gjëja e parë që bëri

Pas skαndalit të publikimit të fotove të saj me Beartin, Teas i ndodhi një e papritur. Profili i saj në Instagram u fshi për shkak edhe të reporteve të shumta nga fansat e zhgënjyer prej saj. Megjithatë, kjo nuk ka zgjatur shumë. Ish-konkurrentja e “Përputhen” e ka rihapur adresën e saj. Numri i ndjekësve ka rënë ndjeshëm. Nga mbi 500 mijë, ajo ka aktualisht 481 mijë ndjekës.

Pasi ka rikthyer adresën e saj, Tea ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit. Siç duket, ajo është kthyer e vendosur për të dhënë shumë përgjigje.

Kujtojmë se Tea dhe Bearti kanë deklaruar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe se më në fund do ta jetojnë lidhjen e tyre ashtu siç duan.