Pas martesës së dështuar me bashkëshortin, Arjola Demiri tregon se a dashuron dikë tjetër

Ajo ka vite që jeton vetëm me fëmijët e saj. Ndërkohë, aktorja, Arjola Demiri së fundmi po merr pjesë në Big Brother VIP e cila po shpalos edhe shumë të pathëna nga jeta e saj. Sot ka diskutuar bashkë me banorët e tjerë për lidhjet e dashurisë derisa Donaldi ishte ai i cili e ngacmoi me shaka duke e pyetur se a ka dikë në mendje.

Fëmijëve dhe karrierës dhe nuk ka kohë të mendoj për dikë mirëpo ajo tha se nëse i vjen dikush gjatë punës së saj në karrierë do ishte i mirëseardhur.

Ndryshe, aktorja e njohur nuk zbuloi detaje për ndonjë person edhe pse tha: “Njerëz jemi sigurisht që kemi dikë”.